Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Magazynowe kurtyny – czym są i jakie mają zastosowanie

Zaplanowanie magazynu, hali produkcyjnej czy sklepowej w taki sposób, aby dało się z nich wygodnie korzystać, będzie wymagało zastosowania kilku ciekawych rozwiązań. Jednym z nich są kurtyny magazynowe, które od wielu lat cieszą się dużą popularnością i świetnie się sprawdzają w takiej roli. Takie kurtyny są najczęściej robione z foliowych pasów mających różną szerokość.

Przeważnie ta folia będzie solidna i gruba, z tego też powodu bez problemów wytrzyma codzienną eksploatację przez długi okres czasu. Tego typu paski w zależności od miejsca zamontowania mogą mieć od kilku do kilkunastu centymetrów, a zasłaniają nawet kilkumetrowe otwory. Przeważnie są one przyczepione do górnej części otworu, ale spotkać też można przesuwne wersje. Wówczas paski są montowane w odpowiedniej ramce, którą w razie konieczności da się przesunąć i otworzyć całkowicie otwór.

Najczęściej spotyka się je w przezroczystej wersji, ale w razie potrzeby nie będzie problemu aby w sprzedaży znaleźć inne kolory. Głównym plusem tego typu kurtyn jest skuteczne, a równocześnie praktyczne zabezpieczenie bram czy drzwi. Zwisające paski będą na siebie nachodzić, dzięki czemu ochraniają środek przed niską temperaturą, wiatrem czy kurzem i pyłem. Bez żadnych problemów da się przez nie przejść lub przejechać, i po tym wracają same do swojej pozycji. Ta metoda jest zresztą bardziej wszechstronnie wykorzystywana. Można przy jej pomocy na przykład wyznaczać stanowiska pracy, osłaniać maszyny czy rozdzielać jakieś pomieszczenia na mniejsze.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Powiązane posty

Dodaj komentarz