Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Nowoczesne urządzenia wykorzystywane przez medycynę estetyczną

Chyba każdy, kto jest zainteresowany medycyną estetyczną wie bardzo dobrze, jak dużą rolę odgrywają w niej zaawansowane urządzenia. Technologiczne możliwości poszły w tym zakresie niezwykle do przodu, oferując możliwości, jakie jeszcze przed kilkunastu laty były niedostępne. Dotyczy to chociażby laserów. Te od dawna wykorzystuje się do poprawy urody, ale w ostatnich latach na rynku pojawiły się lasery oparte na diodach. Wykorzystywane są w nich bardzo precyzyjne głowice robocze, dzięki którym dotrzeć można do każdego z włosków i skutecznie go zniszczyć.

Depilacja laserowa Kraków wykonywana za pomocą tych urządzeń jest bardzo bezpieczna i szybka. Włosy są usuwane w zasadzie bez bólu, a rezultaty będą się utrzymywać przez długie lata. Niezwykle interesująco naukowcy także zastosowali niskie temperatury. Jedna z ostatnich nowości bowiem w zakresie pozbywania się tkanki tłuszczowej jest kriolipoliza cooltech Kraków. W metodzie tej na komórki tłuszczowe oddziałuje się zimnem, i pod wpływem niskiej temperatury następuje rozpad, nazywany lipozą.

Jednocześnie wszystkie inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie czy nerwy pozostają nienaruszone. Jeśli któraś z pań będzie się chciała pozbyć zmarszczek, to będzie na nią czekał następny zaawansowany sprzęt, czyli NuEra Tight Kraków. W tym urządzeniu wykorzystywane są fale radiowe, o kilku częstotliwościach. Ich wpływ na wygląd skóry jest nie do przecenienia, świetnie ją ujędrniając i pozbywając się wszelkich niedoskonałości. Rzecz jasna również będą to zabiegi bezbolesne i w pełni bezpieczne.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Powiązane posty

Dodaj komentarz